Vyšetření ortopedem

Plus

Stanovíme přesnou diagnózu a společně navrhneme nejvhodnější léčebné postupy a metody

Jak obvykle vypadá vyšetření u ortopeda?

Anamnéza: Začínáme pohovorem, kdy se lékař snaží dozvědět co nejvíce informací o klientových obtížích, rizicích, předchozích zraněních či zákrocích a dalších souvislostech, které mohou ústit v udávané klientovy potíže.
Fyzikální vyšetření: Lékař provede samotné vyšetření postižené části těla, kdy pomocí specifických postupů  a testů zhodnotí případné odchylky od normálu.
Zobrazovací metody: Lékař má na naší ambulanci k dispozici moderní USG diagnostický přístroj (vyšetření ultrazvukem), pomocí něhož lze velmi přesně diagnostikovat kloubní či svalovou patologii. Případnělékař rozhodně o další zobrazovací metodě nejvhodnější pro danou problematiku, ať už se jedná o RTG, MRI, CT, které následně umíme přednostně zajistit.
Stanovení diagnózy a plán léčby: Na základě anamnézy, fyzikálního vyšetření a dalších diagnostických poznatků stanoví lékař přesnou diagnózu a navrhuje klientovi nejvhodnější  léčebný plán
Diskuze a otázky: Ortoped vám vysvětlí danou problematiku, představí možnosti léčby a odpoví na vaše otázky. Aktivní účast pacienta při vyšetření a nastavení léčby je pro nás důležitá.
Sledování a následná péče: V průběhu léčby ortoped sleduje vývoj a regresi pacientových potíží, provádí kontrolní vyšetření a postupně upravuje léčebný plán, včetně preventivních doporučení.

Cena

Kontrolní vyšetření ortopedem 1 100 Kč
Komplexní vyšetření ortopedem1 900 Kč
HA injekce (kyselina hyaluronová)3 900 Kč

Objednejte se u nás na konzultaci

Vyplňte formulář a vykročte vstříc vašemu zdraví a lepším výkonům. Máte nějaký speciální dotaz nebo požadavek? Napište ho do poznámky nebo si přečtěte nejčastěji pokládané dotazy.

Děkujeme Vám za odeslání formuláře.
V nejkratší možné době Vás budeme kontaktovat.
Tým K+Clinic