Klinika pohybové medicíny K+CLINIC

Pohyb je radost

Jsme tým zkušených odborníků v oborech ortopedie, traumatologie pohybového ústrojí, rehabilitace a fyzioterapie.  

Nabízíme diagnostiku, analýzu a léčbu problémů pohybového ústrojí. Zaměřujeme se na prevenci sportovních úrazů a přetížení lokomočního aparátu, komplexní regeneraci a rychlý návrat ke sportu a plné pohybové aktivitě po zraněních nebo operacích. Provádíme odborné konzultace a poradenství, jak se zlepšit ve sportovních výkonech a technice.

U nás se odborné znalosti a dovednosti snoubí s nejmodernějšími technologiemi, které pomáhají dosáhnout optimálního zdraví a radosti z pohybu.

Kde nás najdete?

Najdete nás v moderní, nově zrekonstruované vile v klidné části pražských Hřebenek na Praze 5. Snadno se k nám dostanete veřejnou dopravou i autem.

Naše priority

Používáme nejmodernější přístroje, které díky pokrokovým technologiím dokáží odhalit příčinu bolestí a omezení v pohybu. Odbornost, profesionalita, empatie a individuální přístup jsou naše priority

Seznamte se s naším týmem

Jsme odborníci v oborech ortopedie, traumatologie pohybového ústrojí, fyzioterapie a rehabilitace. Svěřte svoje zdraví do našich rukou, uděláme vše pro to, abyste mohli žít naplno bez jakýchkoliv omezení, s radostí se pohybovat.

 

MUDr. Jonáš Kudela

Ortopedii se věnuje od r.2008, kdy nastoupil jako lékař Kliniky ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí FN Plzeň. Zde se hned od začátku začal zabývat převážně artroskopickou miniinvazivní operativou a sportovní traumatologií a stal se součástí specializované artroskopické operační skupiny. V r. 2015 atestoval v Oboru Ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí. Absolvoval mnoho zahraničních stáží a kurzů zaměřených na artroskopickou operativu a sportovní ortopedii. MUDr. Kudela má dlouholeté zkušenosti s léčbou vrcholových sportovců, v letech 2012 – 2018 působil jako klubový lékař 1.A týmu FC Viktoria Plzeň a lékař plzeňské fotbalové akademie a rovněž se jako odborný asistent věnoval výuce mediků na LF UK v Plzni v oboru Ortopedie. Uplatňuje nejmodernější postupy a trendy v artroskopické operativě kolena, ramena, hlezna a dalších kloubů. Je členem Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii ČLS JEP.

Bc. Filip Vopěnka

Vystudoval fyzioterapii na Univerzitě Karlově na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Po studiu sbíral zkušenosti s profesionálními fotbalisty v FC Viktoria Plzeň, poslední roky pracuje s různým spektrem pacientů v soukromé rehabilitační klinice. Jeho specializace je především sportovní tematika – úrazy, přetížení, chronické bolesti, zlepšení techniky cvičení, běhu a podobně.

V terapii využívá především manuální techniky, mobilizace, cvičení dle DNS a GOATA metodiky, cvičení s odporovými gumami, kineziotaping.

Mgr. David Filip

Vystudoval bakalářský obor fyzioterapie na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze, v magisterském studiu pokračoval na FTVS Univerzity Karlovy v Praze. Ve své praxi se věnuje širokému spektru poruch pohybového aparátu, jak z pohledu funkční nebo strukturální příčiny. Zajímá se o fyzioterapii po operacích, nebo úrazech. Velmi rád pracuje s aktivními sportovci, ale i méně sportující populací. Důležité pro něj je propojení práce samotného fyzioterapeuta s aktivním přístupem klienta. V práci s klientem využívá následující techniky: myofasciální a mobilizační techniky, prvky Dynamické neuromuskulární stabilizace, metody Ludmily Mojžíšové, silového tréninku, Mulligan konceptu a NeuroKinetic Therapy.

 

Mgr. Lukáš Mikulík

Je absolventem studia v oboru fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Předchozí bakalářské studium ve stejném oboru úspěšně ukončil na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT, kde nyní dále studuje v navazujících programech. Po ukončení bakalářského studia až do současnosti působí jako ambulantní fyzioterapeut v soukromém zařízení. Mimo ambulantní péči je také fyzioterapeutem pro českou skicrossovou reprezentaci a pedagogem na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Pro diagnostiku a terapii využívá metody NeuroKinetic Therapy, Dynamickou neuromuskulární stabilizaci, Proprioceptivní neuromuskulární facilitaci a jógy. Dále pracuje s mobilizačními, manipulačními a myofasciálními technikami. Mimo běžné vyšetřovací postupy provádí pedobarografické vyšetření a vyšetření posturálního držení těla pomocí moiré topografie.

Vybavení kliniky

K určení diagnózy a k léčbě používáme kromě svých znalostí a zkušeností také nejnovější technologie a profesionální přístroje. 

Podívejte se na technologie, které používáme k diagnostice, sportovní analýze, léčbě a rehabilitaci.

Analýza běhu a chůze RunTime

3D Posturální analýza - Spine 3D

Vysokovýkonný laser

Fokusovaná rázová vlna

Selektivní radiofrekvenční terapie

Přístrojová kompresní lymfodrenáž

Prohlídka kliniky

Než se k nám vydáte, pojďme si udělat malou prohlídku